Захворювання

Тиреотоксикоз

Тиреотоксикоз – стан, при якому відбувається надлишкове вироблення гормонів щитовидної залози в організмі (трийодтироніну - Т3 і тироксину - Т4), що призводить до порушення обміну речовин, функцій нервової та серцево-судинної систем.

Вузловий зоб

Вузловий (многовузловий, змішаний) зоб, званий в побуті « вузли в щитовидці » є найбільш поширеною патологією щитовидної залози. При цьому захворюванні необхідна консультація хірурга і спеціальне обстеження.

Гінекомастія

"Жіночі" груди у чоловіків.

Консервативне та оперативне лікування гінекомастії.

Операція при гінекомастії: коли робити, опис процедури, протипоказання та відновлення.

Гіпотиреоз

Гіпотиреоз – стан яки розвивається при тривалій нестачі тиреоїдних гормонів

В нашій клініці ми успішно проводимо діагностику та лікування гіпотиреозу, використовуючи найбільш ефективні підходи, методи та протоколи лікування, які успішно себе зарекомендували.

Процедури й лікування

Тонкоголкова аспіраційна біопсія (ТАПБ)

ТАПБ щитовидної залози з подальшим цитологічним дослідженням є чи не найважливішим методом діагностики захворювань при обстеженні пацієнтів з вузловими утвореннями щитовидної залози.

УЗД щитовидної залози

Ультразвукове дослідження щитовидної залози – це доступний та інформативний метод діагностики, за допомогою якого можна провести оцінку стану органу і встановити його точні параметри, такі як розташування щодо інших органів, структура і контури, форма і розміри, тощо

Нейромоніторинг

Нейромонітор – це медичний прилад, який допомагає хірургу максимально безпечно виконувати операції на щитовидній і паращитовидних залозах.

Використовуючи нейромоніторінг ми зводимо до нуля небезпеку ушкодження зворотнього гортанного нерва – найбільш небезпечного ускладнення при оперативному втручанні в області шиї.

Лігашур

Ми використовуємо це сучасне обладнання, яке дозволяє запаювати кровоносні судини, роблячи операцію безпечної і прискорюючи відновлення.